Simple Popup Messages (7.x-1.0) - en to ja translation catalogue (9 entries)

en: Disable
ja: 無効

en: Save
ja: 保存

en: Display title
ja: タイトルを表示

en: Background color
ja: 背景色

en: Text color
ja: テキストの色

en: Ok
ja: OK

en: Error message
ja: エラーメッセージ

en: Warning message
ja: 警告メッセージ

en: Status message
ja: ステータスメッセージ
