Simple Popup Messages (7.x-1.0) - en to jv translation catalogue (7 entries)

en: Disable
jv: Dipaténi

en: Save
jv: Simpen

en: Background color
jv: Warna Background

en: Text color
jv: Warna tèks

en: Error message
jv: Pesen kesalahan

en: Warning message
jv: Welingan

en: Status message
jv: Status pesen
