Simple Popup Messages (7.x-1.0) - en to kn translation catalogue (7 entries)

en: Disable
kn: ಅಶಕ್ತಗೊಳಿಸು

en: Save
kn: ಉಳಿಸಿ

en: Background color
kn: ಹಿನ್ನಲೆ ಬಣ್ಣ

en: Text color
kn: ಪಠ್ಯ ಬಣ್ಣ

en: Ok
kn: ಸರಿ

en: Error message
kn: ದೋಷ ಸಂದೇಶ

en: Warning message
kn: ಎಚ್ಚರಿಕೆ ಸಂದೇಶ
