Simple Popup Messages (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (9 entries)

en: Disable
lt: Išjungti

en: Save
lt: Saugoti

en: Display title
lt: Rodyti pavadinimą

en: Background color
lt: Fono spalva

en: Text color
lt: Teksto spalva

en: Error message
lt: Klaidos žinutė

en: Settings saved.
lt: Nustatymai išsaugoti

en: Warning message
lt: Įspėjimo žinutė

en: Status message
lt: Būsenos žinutė
