Simple Popup Messages (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (9 entries)

en: Disable
lv: Atspējot

en: Save
lv: Saglabāt

en: Display title
lv: Attēlojuma nosaukums

en: Background color
lv: Fona krāsa

en: Text color
lv: Teksta krāsa

en: Ok
lv: Labi

en: Error message
lv: Kļūdas paziņojums

en: Warning message
lv: Brīdinājuma ziņojums

en: Status message
lv: Statusa paziņojums
