Simple Popup Messages (7.x-1.0) - en to oc translation catalogue (8 entries)

en: Disable
oc: Desactivar

en: Save
oc: Enregistrar

en: Background color
oc: Color de rèireplan

en: Text color
oc: Color del tèxte

en: Ok
oc: D'acòrdi

en: Error message
oc: Messatge d'error

en: Warning message
oc: Messatge d'avertiment

en: Status message
oc: Messatge d'estat
