Simple Popup Messages (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (9 entries)

en: Disable
sk: Vypnúť

en: Save
sk: Uložiť

en: Display title
sk: Zobrazovaný názov

en: Background color
sk: Farba pozadia

en: Text color
sk: Farba textu

en: Error message
sk: Chybová správa

en: Warning message
sk: Správa s upozornením

en: Dialog
sk: Dialóg

en: Status message
sk: Stavová správa
