Simple Popup Messages (7.x-1.0) - en to sv translation catalogue (9 entries)

en: Disable
sv: Inaktivera

en: Save
sv: Spara

en: Display title
sv: Titel för visning

en: Background color
sv: Bakgrundsfärg

en: Text color
sv: Textfärg

en: Error message
sv: Felmeddelande

en: Settings saved.
sv: Inställningar sparade.

en: Warning message
sv: Varningsmeddelande

en: Status message
sv: Statusmeddelande
