Simple Popup Messages (7.x-1.1) - en to az translation catalogue (7 entries)

en: Disable
az: Söndürülüb

en: Save
az: Saxla

en: Display title
az: Görünüş başlığı

en: Background color
az: Arxa rəng

en: Error message
az: Xəta mesajı

en: Warning message
az: Xəbərdarlıq mesajı

en: Status message
az: Status mesajı
