Simple Popup Messages (7.x-1.1) - en to es translation catalogue (10 entries)

en: Disable
es: Desactivar

en: Save
es: Guardar

en: Display title
es: Mostrar título

en: Background color
es: Color de fondo

en: Text color
es: Color del texto

en: Error message
es: Mensaje de error

en: Settings saved.
es: Configuración guardada.

en: Warning message
es: Mensaje de advertencia

en: Status message
es: Mensaje de estado

en: Title settings
es: Opciones de título
