Simple Popup Messages (7.x-1.1) - en to et translation catalogue (9 entries)

en: Disable
et: Keela

en: Save
et: Salvesta

en: Display title
et: Kuvatav pealkiri

en: Background color
et: Taustavärv

en: Text color
et: Teksti värvus

en: Ok
et: Olgu

en: Error message
et: Veateade

en: Warning message
et: Hoiatus

en: Status message
et: Olekuteade
