Simple Popup Messages (7.x-1.1) - en to my translation catalogue (6 entries)

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: Background color
my: နောက်ခံအရောင်

en: Text color
my: စာသားအရောင်

en: Error message
my: အမှားဖြစ်ပေါ်မှု အသိပေးချက်

en: Warning message
my: သတိပေးချက်

en: Status message
my: အခြေအနေပြစာသား
