Simple Popup Messages (7.x-1.1) - en to pl translation catalogue (10 entries)

en: Disable
pl: Wyłącz

en: Save
pl: Zapisz

en: Display title
pl: Wyświetlana nazwa

en: Background color
pl: Kolor tła

en: Text color
pl: Kolor tekstu

en: Error message
pl: Komunikat o błędzie

en: Settings saved.
pl: Ustawienia zachowane.

en: Warning message
pl: Ostrzeżenie

en: Status message
pl: Komunikat

en: Title settings
pl: Ustawienia tytułu
