Simple Popup Messages (7.x-1.1) - en to fa translation catalogue (9 entries)

en: Disable
fa: غیرفعال

en: Save
fa: ذخیره

en: Display title
fa: نمایش عنوان

en: Background color
fa: رنگ پس‌زمینه

en: Text color
fa: رنگ متن

en: Ok
fa: تایید

en: Error message
fa: پیغام خطا

en: Warning message
fa: پیغام هشدار

en: Status message
fa: پیغام وضعیت
