Simple Popup Messages (7.x-1.1) - en to ru translation catalogue (11 entries)

en: Disable
ru: Отключить

en: Save
ru: Сохранить

en: Display title
ru: Отображать заголовок

en: Background color
ru: Цвет фона

en: Text color
ru: Цвет текста

en: Error message
ru: Сообщение об ошибке

en: Settings saved.
ru: Настройки сохранены.

en: Warning message
ru: Предупреждение

en: Dialog
ru: Диалог

en: Status message
ru: Статус

en: Title settings
ru: Настройки заголовка
