Simple Popup Messages (7.x-1.1) - en to tr translation catalogue (9 entries)

en: Disable
tr: Devre dışı bırak

en: Save
tr: Kaydet

en: Display title
tr: Görünen başlık

en: Background color
tr: Arkaplan rengi

en: Text color
tr: Yazı rengi

en: Ok
tr: Tamam

en: Error message
tr: Hata mesajı

en: Warning message
tr: Uyarı mesajı

en: Status message
tr: Durum mesajı
