Simple Popup Messages (7.x-1.2) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Disable
bg: Дезактивирай

en: Save
bg: Запази

en: Text color
bg: Цвят на текста

en: Error message
bg: Съобщение за грешка

en: Warning message
bg: Предупредително съобщение

en: Status message
bg: Статус съобщение
