Simple Popup Messages (7.x-1.2) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Disable
bo: ནུས་མེད་དུ་སྒྱུར

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Background color
bo: རྒྱབ་ལྗོངས་ཀྱི་ཁ་དོག

en: Text color
bo: ཡིག་གེའི་ཁ་དོག

en: Status message
bo: གནས་སྟངས་ཀྱི་བརྡ་འཕྲིན
