Simple Popup Messages (7.x-1.2) - en to ca translation catalogue (10 entries)

en: Disable
ca: Inhabilita

en: Save
ca: Desa

en: Display title
ca: Mostra el títol

en: Background color
ca: Color de fons

en: Text color
ca: Color del text

en: Ok
ca: D'acord

en: Error message
ca: Missatge d'error

en: Warning message
ca: Missatge d'avís

en: Status message
ca: Missatge d'estat

en: Title settings
ca: Paràmetres del títol
