Simple Popup Messages (7.x-1.2) - en to fi translation catalogue (9 entries)

en: Disable
fi: Poista käytöstä

en: Save
fi: Tallenna

en: Display title
fi: Näytä otsikko

en: Background color
fi: Taustaväri

en: Text color
fi: Tekstin väri

en: Error message
fi: Virheviesti

en: Warning message
fi: Varoitusviesti

en: Status message
fi: Tilanneviesti

en: System messages
fi: Järjestelmän viestit
