Simple Popup Messages (7.x-1.2) - en to fr translation catalogue (12 entries)

en: Disable
fr: Désactiver

en: Save
fr: Enregistrer

en: Display title
fr: Afficher le titre

en: Background color
fr: Couleur d'arrière-plan

en: Text color
fr: Couleur du texte

en: Error message
fr: Message d'erreur

en: Settings saved.
fr: Paramètres enregistrés.

en: Warning message
fr: Message d'avertissement

en: Dialog
fr: Dialogue

en: Status message
fr: Message d'état

en: Title settings
fr: Paramètres de titre

en: Close text
fr: Texte de fermeture
