Simple Popup Messages (7.x-1.2) - en to he translation catalogue (9 entries)

en: Disable
he: השבתה

en: Save
he: שמירה

en: Display title
he: הצגת כותרת

en: Background color
he: צבע רקע

en: Text color
he: צבע הטקסט

en: Ok
he: בסדר

en: Error message
he: הודעת שגיאה

en: Warning message
he: הודעת אזהרה

en: Status message
he: הודעת סטטוס
