Simple Popup Messages (7.x-1.2) - en to hi translation catalogue (9 entries)

en: Disable
hi: असक्रीय करें

en: Save
hi: संरक्षित करें

en: Display title
hi: प्रदर्शन शीर्षक

en: Background color
hi: पृष्ठभूमि का रंग

en: Text color
hi: पाठ रंग

en: Ok
hi: ठीक

en: Error message
hi: त्रुटि संदेश

en: Warning message
hi: चेतावनी संदेश

en: Status message
hi: स्थिति संदेश
