Simple Popup Messages (7.x-1.2) - en to hy translation catalogue (7 entries)

en: Disable
hy: Անջատել

en: Save
hy: Պահպանել

en: Display title
hy: Ցուցադրել վերնագիրը

en: Background color
hy: Ֆոնի գույն

en: Error message
hy: Սխալի հաղորդագրություն

en: Warning message
hy: Զգուշացման հաղորդագրություն

en: Status message
hy: Կարգավիճակի հաղորդագրություն
