Simple Popup Messages (7.x-1.2) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Disable
kk: Сөндіру

en: Save
kk: Сақтау

en: Background color
kk: Фон түсі

en: Text color
kk: Мәтін түсі

en: Status message
kk: Статус хабарламасы
