Simple Popup Messages (7.x-1.2) - en to km translation catalogue (7 entries)

en: Disable
km: បិទ

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Background color
km: ពណ៌​ផ្ទៃ​ខាង​ក្រោយ

en: Text color
km: ពណ៌​អត្ថបទ

en: Error message
km: សារ​កំហុស

en: Warning message
km: សារ​ព្រមាន

en: Status message
km: សារ​ស្ថាន​ភាព​
