Simple Popup Messages (7.x-1.2) - en to nl translation catalogue (11 entries)

en: Disable
nl: Uitschakelen

en: Save
nl: Opslaan

en: Display title
nl: Titel weergeven

en: Background color
nl: Achtergrondkleur

en: Text color
nl: Tekstkleur

en: Error message
nl: Foutmelding

en: Settings saved.
nl: Instellingen opgeslagen.

en: Warning message
nl: Waarschuwingsbericht

en: Dialog
nl: Dialoog

en: Status message
nl: Statusbericht

en: Title bar
nl: Titelbalk
