Simple Popup Messages (7.x-1.2) - en to ro translation catalogue (8 entries)

en: Disable
ro: Dezactivare

en: Save
ro: Salvare

en: Display title
ro: Afișează titlul

en: Background color
ro: Culoare fundal

en: Text color
ro: Culoare text

en: Error message
ro: Mesaj de eroare

en: Warning message
ro: Mesaj avertizare

en: Status message
ro: Mesaj de stare
