Simple Popup Messages (7.x-1.2) - en to sr translation catalogue (7 entries)

en: Disable
sr: Искључи

en: Save
sr: Сачувај

en: Display title
sr: Прикажи наслов

en: Text color
sr: Боја текста

en: Error message
sr: Порука о грешци

en: Warning message
sr: Порука о упозорењу

en: Status message
sr: Статусна порука
