Simple Popup Messages (7.x-1.2) - en to th translation catalogue (7 entries)

en: Disable
th: ปิดใช้งาน

en: Save
th: บันทึก

en: Display title
th: แสดงชื่อเรื่อง

en: Text color
th: สีของข้อความ

en: Error message
th: ข้อความผิดพลาด

en: Warning message
th: ข้อความเตือน

en: Status message
th: สถานะข้อความ
