Simple Popup Messages (7.x-1.2) - en to uk translation catalogue (12 entries)

en: Disable
uk: Вимкнути

en: Save
uk: Зберегти

en: Display title
uk: Показати заголовок

en: Background color
uk: Колір тла

en: Text color
uk: Колір тексту

en: Ok
uk: Гаразд

en: Error message
uk: Повідомлення про помилку

en: Settings saved.
uk: Налаштування збережені.

en: Warning message
uk: Попереджувальне повідомлення

en: Dialog
uk: Вікно

en: Status message
uk: Повідомлення про стан

en: Title settings
uk: Налаштування заголовку
