Simple Popup Messages (7.x-1.2) - en to vi translation catalogue (8 entries)

en: Disable
vi: Tắt

en: Save
vi: Lưu

en: Background color
vi: Màu nền

en: Text color
vi: Màu chữ

en: Error message
vi: Thông báo lỗi

en: Warning message
vi: Cảnh báo

en: Dialog
vi: Hộp thoại

en: Status message
vi: Thông báo tình trạng
