Simple Popup Messages (7.x-1.3) - en to be translation catalogue (9 entries)

en: Disable
be: Выключыць

en: Save
be: Захаваць

en: Display title
be: Паказаць загаловак

en: Background color
be: Колер фона

en: Text color
be: Колер  тэксту

en: Error message
be: Паведамленне пра памылку

en: Settings saved.
be: Налады захаваны

en: Warning message
be: Папярэджанне

en: Status message
be: Паведамленне пра статус
