Simple Popup Messages (7.x-1.3) - en to cs translation catalogue (9 entries)

en: Disable
cs: Vypnout

en: Save
cs: Uložit

en: Display title
cs: Zobrazit nadpis

en: Background color
cs: Barva pozadí

en: Text color
cs: Barva textu

en: Error message
cs: Chybová zpráva

en: Warning message
cs: Zpráva s varováním

en: Dialog
cs: Dialogové okno

en: Status message
cs: Zpráva o stavu
