Simple Popup Messages (7.x-1.3) - en to el translation catalogue (9 entries)

en: Disable
el: Απενεργοποίηση

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Display title
el: Εμφάνιση τίτλου

en: Background color
el: Χρώμα παρασκηνίου

en: Text color
el: Χρώμα κειμένου

en: Ok
el: Eντάξει

en: Error message
el: Μήνυμα σφάλματος

en: Warning message
el: Μήνυμα προειδοποίησης

en: Status message
el: Μήνυμα κατάστασης
