Simple Popup Messages (7.x-1.3) - en to eu translation catalogue (9 entries)

en: Disable
eu: Ezgaitu

en: Save
eu: Gorde

en: Display title
eu: Izenburua erakutzi

en: Text color
eu: Testuaren kolorea

en: Ok
eu: Ados

en: Error message
eu: Errore mezua

en: Warning message
eu: Ohartarazpen mezua

en: Status message
eu: Mezu egoera

en: Title settings
eu: Izenburuaren ezarpenak
