Simple Popup Messages (7.x-1.3) - en to gl translation catalogue (10 entries)

en: Disable
gl: Desactivar

en: Save
gl: Gardar

en: Background color
gl: Cor de fondo

en: Text color
gl: Cor do texto

en: Ok
gl: Correcto

en: Error message
gl: Mensaxe de erro

en: Settings saved.
gl: Axustes gardados.

en: Warning message
gl: Mensaxe de aviso

en: Dialog
gl: Diálogo

en: Status message
gl: Mensaxe de estado
