Simple Popup Messages (7.x-1.3) - en to gu translation catalogue (7 entries)

en: Disable
gu: નિષ્ક્રિય

en: Save
gu: સાચવો

en: Display title
gu: શીર્ષક પ્રદર્શિત કરો

en: Background color
gu: પૃષ્ઠભૂમિ રંગ

en: Text color
gu: લખાણ રંગ

en: Error message
gu: ભૂલ સંદેશ

en: Status message
gu: સ્થિતિ સંદેશો
