Simple Popup Messages (7.x-1.3) - en to hr translation catalogue (8 entries)

en: Disable
hr: Onemogući

en: Save
hr: Spremi

en: Background color
hr: Boja pozadine

en: Text color
hr: Boja teksta

en: Error message
hr: Poruka greške

en: Settings saved.
hr: Postavke snimljene.

en: Warning message
hr: Poruka upozorenja

en: Status message
hr: Poruka statusa
