Simple Popup Messages (7.x-1.3) - en to id translation catalogue (9 entries)

en: Disable
id: Non-fungsikan

en: Save
id: Simpan

en: Display title
id: Judul tampilan

en: Background color
id: Warna latar belakang

en: Text color
id: Warna teks

en: Ok
id: Oke

en: Error message
id: Pesan kesalahan

en: Warning message
id: Pesan peringatan

en: Status message
id: Pesan status
