Simple Popup Messages (7.x-1.3) - en to ku translation catalogue (7 entries)

en: Disable
ku: کوژاوە

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Background color
ku: ڕەنگی پاشبنەما

en: Text color
ku: ڕه‌نگی نووسین

en: Error message
ku: هەڵەپەیام

en: Warning message
ku: پەیامی ئاگاداری

en: Status message
ku: پەیامی ڕەوش
