Simple Popup Messages (7.x-1.3) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Disable
ps: ناتوانه

en: Background color
ps: شاليد رنګ

en: Text color
ps: متن رنګ

en: Ok
ps: سمه ده

en: Warning message
ps: خبرتيا پیغام
