Simple Popup Messages (7.x-1.1) - en to ar translation catalogue (9 entries)

en: Disable
ar: تعطيل

en: Save
ar: حفظ

en: Display title
ar: عرض العنوان

en: Background color
ar: لون الخلفية

en: Text color
ar: لون النص

en: Ok
ar: حسنًا

en: Error message
ar: رسالة الخطأ

en: Warning message
ar: رسالة التحذير

en: Status message
ar: رسالة الحالة
