Simple Popup Messages (7.x-1.1) - en to da translation catalogue (9 entries)

en: Disable
da: Deaktivér

en: Save
da: Gem

en: Display title
da: Display titel

en: Background color
da: Baggrundsfarve

en: Text color
da: Tekstfarve

en: Error message
da: Fejlmeddelelse

en: Settings saved.
da: Indstillinger er gemt

en: Warning message
da: Advarsel

en: Status message
da: Statusmeddelelse
