Sports Zone (7.x-1.0-alpha1) - en to af translation catalogue (5 entries)

en: Content
af: Inhoud

en: Search box
af: Soekboks

en: Left sidebar
af: Linkerkantste systaaf

en: Right sidebar
af: Regterkantste systaaf

en: Footer
af: Onderskrif
