Sports Zone (7.x-1.0-alpha1) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Content
am: ይዞታ

en: Search box
am: የመፈለጊያ ሳጥን

en: Left sidebar
am: ግራ ጎን አሞሌ

en: Right sidebar
am: የቀኝ ጎን አሞሌ

en: Footer
am: ግርጌ
