Sports Zone (7.x-1.0-alpha1) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: Content
bg: Съдържание

en: Search box
bg: Търсачка

en: Left sidebar
bg: Лява колонка

en: Right sidebar
bg: Дясна колонка

en: Footer
bg: Под черта
