Sports Zone (7.x-1.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Content
ca: Contingut

en: Search box
ca: Caixa de recerca

en: Left sidebar
ca: Barra lateral esquerra

en: Right sidebar
ca: Barra lateral dreta

en: Footer
ca: Peu
