Sports Zone (7.x-1.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Content
cs: Obsah

en: Search box
cs: Vyhledávací box

en: Left sidebar
cs: Levý boční panel

en: Right sidebar
cs: Pravý boční panel

en: Footer
cs: Patička
