Sports Zone (7.x-1.0-alpha1) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Content
cy: Cynnwys

en: Search box
cy: Blwch chwilio

en: Left sidebar
cy: Bar ochr chwith

en: Right sidebar
cy: Bar ochr dde

en: Footer
cy: Troedyn
